DECOLD SIRUP

DECOLD SIRUP

Kategori
:
Manfaat
:
-
Indikasi Umum
:
Antiinfluenza
Komposisi
:
Paracetamol 300 mg, fenilpropanolamin HCL12,5 mg, klorfeniramin maleat 1 mg
Kemasan
:
Sirup 60 ml X 1
Manufaktur
:
Harsen
Aturan Pakai
:
-
Dosis
:
-
Therapeutic Class
:
-
Segmentasi
:
Blue
Efek Samping
:
-
Kontra Indikasi
:
-
Perhatian
:
-
Interaksi Obat
:
-